Dzień kropki w naszej szkole

Dzień Kropki, czyli dzień odkrywania talentów! Od kilku już lat 15 września w naszej szkole jest dniem odkrywania talentów i ich pielęgnowania, wiary we własne siły, możliwości i sprawczość.

Tegoroczne obchody Dnia Kropki odbyły się pod hasłem: „Masz talent! Uwierz w siebie!”. Na spotkaniu zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski uczniowie dowiedzieli się jak mała kropka zmieniła życie pewnej Vashti. Następnie wykonywali zakropkowane zadania oraz rysowali plakat promujący akcję. Kolejny raz szkoła nasza swoim działaniem wpisała się w zakropkowaną mapę szkół z całej Polski oraz wzięła udział w ogólnopolskim projekcie eTwinningowym „Międzynarodowy Dzień Kropki”. Dzięki zakropkowanym zajęciom uczniowie naszej szkoły już wiedzą, że każdy z nas ma w sobie jakiś talent, choć nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę! To był niezwykle inspirujący dzień. Do zobaczenia za rok!

Organizacja:

M. Rymar-Rudzińska, A. Kwaśniewska