Dzień Dziecka

Dzień dziecka obchodzony jest na całym świecie. Celem tego święta miało być uświadomienie ludziom, że najważniejsze jest by chronić dzieci przed wojną, głodem i innymi krzywdami.

Obchody Dnia Dziecka w Polsce mają przede wszystkim charakter zabawy i spędzania czasu z bliskimi. My też zadbaliśmy, by w naszej placówce dzień ten był pełen wrażeń. Choć pogoda sprawiła nam psikusa i ognisko nie odbyło się, to nasze panie kucharki i tak wyczarowały pieczone kiełbaski. Na sali gimnastycznej odbyły się zawody sportowe na wesoło. Mali sportowcy walczyli o podium, a publiczność gorąco ich oklaskiwała. Zwycięska drużyna otrzymała nagrody. Po trudach ostrej rywalizacji wszyscy bawili się na dyskotece. Na zakończenie obchodów każdy uczestnik otrzymał upominek. Życzymy wszystkim dzieciom z okazji ich święta samych radosnych i beztroskich chwil, pełnych słońca i uśmiechu.

Koordynatorzy: wychowawcy grup

opis: A. Vogel